Naujausi pasisakymai

Moderatorius
0
Dalyvis
Sveiki. Reikia info apie UAB "INVELIJA". Randasi Perkunkiemio 13 - 91 Vilniuje,vadovas Ivanas Cendra,dirba Svedijoje. Dekui uz bet kokia info!
Narys
0
Naujokas
Kolega na kiek kartu kartota bent jau buvusiuose tautieciuose kuriems vis dar jauciu nostalgija skaityk viska ka randi internete.. net as nedirbes ten tiek skaites tiek sutikes ju vairuotoju susidariau tokia nuomonele kad saraskinu kontora.. o ir http://www.skundailt.com/darbdaviai/ks-trucks-trans
porte-darbas-darbo-salygos-skundai-atsiliepimai-ver
tinimai-komentarai-14152 http://www.skundailt.com/darbdaviai/ks-trucks-gmbh-
co-kg-darbas-darbo-salygos-skundai-atsiliepimai-ver
tinimai-komentarai-14227 kaip matai raso ne ka... beja jei oficialiai vokietijoje 2200 na vidutine alga..yra aisku kas gauna daugiau ypatingai kas dirba uz valandini apmokejima... siaip dauguma ir moka apie tokia tavo nurodyta suma.... tad permoketi jie tikrai neskubes.... cia as kalbu apie vok darbo sutarty o jei su Lt tiek gavai tai uzuojauta.. jau net kiek zinau su maisu po 90 gauna Lt saraskese o tu pas "vokieti"tariesi del 85 :) :(
Narys
0
Naujokas
Laba diena, kolegos.
Yra tokia įmonė: Translaura, UAB
Teko dirbti per šią įmonę Vokietijoje. Ponui Daliui Prapuoleniui, jokių pretenzijų neturiu!!! Ką žadėjo, tą ir ištesėjo. Dalius Prapuolenis, tik siunčia į Vokietijos įmones vairuotojus. Dėl užmokesčio už darbą, darbo sąlygų ir t.t., vairuotojas tariasi tiesiogiai su įmonės, kurioje dirbs, atstovu. Dirbau KS GmbH & Co KG įmonėje. Vadovauja Konstantinas ir jo visa chebra. Tai rusakalbiai apie 25 – 30 metų vaikinai ir merginos (Pradedantys žulikai). Susitarėme, kad bus dirbama „baltai“, nepažeidinėjant AETR reglamento. Dirbau su šaldytuvu, per Dachser ekspediciją. Darbas naktinis, išdirbi visas 15h arba 13h bendro darbo laiko. Pasikrovimai prasideda 00:48h, 02:20h, 22:00h, 19:00h ir t.t. . Per pirmas tris dienas buvau priverstas du kartus perdirbti bendrą laiką! Pasiunčiau velniop vadybininką ir pareikalavau, kad savaitgalį keistų, tai išlaikė dar savaitę...
SAUGOKITĖS šitos ŠARAGOS „KS GmbH & Co KG”!!! Šaragos adresas:In Petersholz 24, D – 41844 Wegberg. Jums skambins iš Vokietijos Eduardas, gal Kirilas, gal Konstantinas. Čiulba kaip lakštingalos, kanda kaip žemyninis taipanas (Oxyuranus microlepidotus), sutarėme 85 eurai į diena, kai atvažiavau, 2200 eurų mėnesiui.... tai 73,33 euro į diena!
Narys
0
Naujokas
MB, Scania, DAF, Iveco, Volvo, MAN visu EURO 6 kompiuterine diagnostika ir daugiau...
Narys
0
Naujokas
bvytas
23:48, 08.09.2018
jo, matematikas is manes ne koks :) aciu...
Narys
0
Naujokas
23 valandos ir 60 minučių gal ir bus tos 24h?
O 4.5 valandos gal būtų 4h30min? Ar pas tave kitokia matematika?
Narys
0
Naujokas
ukmerge
02:41, 28.08.2018
Pradėjau dirbtu su mikroautobusu. reikia pildyti tachoknygą. Pildau specialiam blanke, kur laukelis 15 min., 4 laukeliai - 1 valanda. Kaip bepildyčiau, kaip suprantu, bendra visų laikų suma turi gautis 24 val., bet man visada kažkur pametu 40 minučių, gaunasi 23,60 val. ir pan. Niekaip nesuprantu kaip. Pildau kad 9 val. vairuoju, kokią 0,15 min krauna, likusias ilsiuosi. ir va čia dingsta kažkur 40 minučių.

Kaip suprantu kažkur kažką darau blogai su tuo 4,5 val. vairavimu. Bet... 4,5+4,5 lygu 9 val. Tačiau juk tos 0,50 tai ne pusvalandis. valanda turi 0,60 minučių. Juolab kaip man pažymėti laukeliuose 4,50 valandų, jei laukelis turi 15 minučių. Manau kažkur čia ir pakimba mano 40 minučių, kurių niekaip nesugalvoju kaip įterpti. Todel dazniausiai nerasau tu 4,5, o rasau kad 4 valandas vairuoju, 45 minutes ilsiuosi, 4 val. vairuoju 45 min ilsiuosi, 1 valanda vairuoju, na kazkur 0,15 min kraunuosi, ir tada likusi laika ilsiuosi.

Tacho lapas kažkas panasaus i tai: https://www.bag.bund.de/SharedDocs/Downloads/DE/For


mulare_Hinweisblaetter/Tageskontrollblatt.pdf;jsess


ionid=90860A56DAF20928545133E383BE90D6.live11291?__


blob=publicationFile
Narys
0
Naujokas
dartixz
14:17, 19.08.2018
Pamenu kažmada, kai reikėjo važiuot pirmą reisą, nekantravau ir norėjau ko greičiau važiuot į reisą, tai tą norą numalšindavau žiūrėdamas per yootube, kai kiti vairai vairuoja ir mokiausi iš jų. Dabar jau dirbu 5 metus ir nusprendžiau pats kažka su video pakurti ir padėt kitiems mokintis ir numalšint tą norą. Rašykit ka daugiau pamatyt norit ir sužinot. Rašykit po mano video, nes čia nesilankau. Sekmės chebryte, nepamirškint nusipirkt bonke stresui numalsint, nes nervų ir klausimų bus milijonas.

. Mano kanalas, kur rasit video:
youtube: Dartixzs Kanalas

http://youtube.com/c/dartixzs%20kanalas

Narys
0
Naujokas
Sveiki tautieciai,reikia jusu pagalbos.
Turiu kategorija C nuo 2000metu bet neturiu CPC kortos.Kiek domejaus tai man nereika laikyti tu egzaminu CPC tik 35 val kursai.Bet as noriu dasilaikyt C+E(upgreidas).Ar reikes laikyt egzaminus CPC kad galeciau vairuot C+E?Nes E kategorija bus svieziai islaikyta.
Narys
0
Naujokas
Sveiki,

Atsiprašau, jei tokia tema yra, bet iškilo klausimas.

Esu gan žalias šiuose reikaluose, dirbu metus su CE, dabar planuoju pirkti savo sunkvežimį virš 7,5t darbui po Lietuvą, Latviją, Lenkiją.
Noriu bortinio su tentu (C kategorija), turiu ADR A1 ir A2.

Galite apšviesti nuo ko pradėti? Neskaitant sunkvežimio pirkimo. Įmonė taipogi yra.
Kokie mokesčiai laukia ir t.t.?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.
Narys
0
Naujokas
o tu ka nezinojai kad tie kas krauna atsako uz krovinio svori??? gi i cmr ar vaztarazti iraso kiek pakrove.... jei neatitinka esant kontrolei su advokato pagalba pasiprasai prisiimti atsakomybe uz klaidingus nurodymus!!!! tu tik vairuotojas maziau suk galva tik nebijok stoveti uz save! nes jei nutylesi sues kaip ir visur!
Narys
0
Naujokas
Gal patartumėte kaip pasiskaičiuoti krovinio svorį tonomis, pas mus nėra svarstyklių. Bet furoje yra manometrinis slėgio indikatorius, rodo bar. Kaip apskaičiuoti kiek yra tonų?
Narys
0
Naujokas
Sveiki,
patikima Liuksemburgo įmonė TRUST LOGISTIQUE pastoviam darbui Vakarų Europoje ieško vežėjų turinčių vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis ir siūlo jiems darbą maršrutu: NL- B - FR - I. Mokama 0,97 € už visus km bei papildomai apmokama dalis Belgijos kelių mokesčio, NL ir LUX vinjetes, Fr/I tuneliai, Vokietijos keliams prideda 0,15 €/km​ (​bet Vokietijoje važiuojama labai retai​)​, Fr keliai papildomai apmokami tik žemiau Lyon link Nice, Italijos keliams prideda po 0,10 € /km ir taip bendroje sumoje kilometro kaina išeina virš 1, 00 €/km. Palečių keitimo nėra, ADR krovinių nėra, vairuotojų keitimo klausimu nuoširdžiai stengiamasi ir problemų nebūna. Su vadyba bendrauti galima arba angliškai, arba rusiškai, arba prancūziškai. Vadyba labai humaniška. Pravažiuojama apie 12000 km /mėn. Kartą per vieną arba dvi savaites sunkvežimio maršrutas sudėliojamas per Liuksemburgą, kad būtų galima užsipilti pigesnio kuro bei paštu išsiųsti CMR. Pašto dėžutė nurodoma, markiruotų vokų parūpinama. Kilometrai skaičiuojami internete laisvai prieinama programa ITIMAP ( http://www.itimap.fr). Pasirenkat sunkežimis 20 t, maršrutas-trumpiausias.
Jei pasiūlymas Jus sudomino, dėl tolimesnės informacijos prašome kreiptis E-Mail: trustlog.lu@gmail.com, arba telefonu: +37060478275 (lietuvių kalba), +352 2020 2446 ( rusų, prancūzų, anglų).
Narys
0
Naujokas
Ieškome vežėjų darbui Europoje

Su šaldytuvais arba tentinėmis puspriekabėmis

Mes rūpinamės:

• NAUJAIS UŽSAKYMAIS;
• VĖLUOJANČIAIS APMOKĖJIMAIS;
• TRANSPORTO VADYBININKAIS;
• VAIRUOTOJŲ DARBO IR POILSIO KONTROLE;
Mes jums siūlome:
 Maršrutus po DE, FR, BE, NL, DK, IT, CH, A
 Nuo 10,000 iki 13,000 KM/MĖN!
 MŪSŲ VADYBA VILKIKŲ VALDYMUI!
 APMOKAMI TUŠTI IR KRAUTI KILOMETRAI! (ŠVEICARIJOS KELIAI APMOKAMI PAPILDOMAI!)
 PILNI KROVINIAI!
 PASTOVUS KOMUNIKAVIMAS, GREITAS PROBELMŲ SPRENDIMAS BEI TECHNINĖ PAGALBA!
 STABILUS DARBAS IŠTISUS METUS GARANTUOTAS!
 STABILUS ATSISKAITYMAS! – GALIMAS GREITAS APMOKĖJIMAS!
Jeigu susidomėjote darbo pasiūlymu maloniai prašome kreiptis nurodytais telefonais:
+37064031322 - Ramūnas
+37064031325 - Arnas
Arba elektroniniu paštu: Darbasvezejams@gmail.com

Ieškome vairuotojų su savo vilkikais ir puspriekabėmis nuolatiniam darbui Europoje
(MIN. EURO 5)
Neturintiems – padedame įsigyti transporto priemonę, suteikiame licenzijas, aprūpiname nuolatiniu darbu, kuro kortelėmis, pigesniu transporto priemonių draudimu. Organizuojame techninę pagalbą kelyje.

Susidomėjusius prašome kreiptis nurodytais telefonais:
+37064031322 - Ramūnas
+37064031325 - Arnas
Arba elektroniniu paštu: Darbasvezejams@gmail.com