Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Keliuose visiškai elektriniai „Mercedes-Benz“ sunkvežimiai – jau šiemet

Keliuose visiškai elektriniai „Mercedes-Benz“ sunkvežimiai – jau šiemet

2017-02-25
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 889
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
 Keliuose visiškai elektriniai „Mercedes-Benz“ sunkvežimiai – jau šiemetVisiškai elektriniai „Mercedes-Benz“ sunkvežimiai Vokietijos keliuose pasirodys jau šiemet. Gamintojo teigimu, kalbama su 20 potencialių klientų, kurie galės pirmieji išbandyti naująjį elektrinį sunkvežimį. Tai bus miesto sunkvežimiai, kurie vien tik elektrinių baterijų pagalba sugebės įveikti atstumą iki 200 km.

Pirmuosius visiškai elektra varomus sunkvežimius „Mercedes-Benz“ pristatė parodoje dar praėjusių metų rugsėjį Hanoveryje (Vokietija), po to, kai elektromobilių kompanijos „Tesla“ įkūrėjas bei vadovas Elonas Muskas pranešė apie ketinimus gaminti vilkikus.

„Pirmą kartą pristačius elektrinius sunkvežimius sulaukėme labai daug teigiamų atsiliepimų, todėl šiuo metu kalbamės su 20 potencialių klientų iš atliekų, maisto ir logistikos sektorių. Pradėjus nuo mažų gamybos kiekių žengiame žingsnį link serijinės gamybos“, – teigė „Mercedes-Benz Trucks“ vadovas Stefanas Buchneris.

„Mercedes-Benz“ elektrinius sunkvežimius pradžiai siūlys Vokietijos rinkai, tačiau vėliau ketina žengti ir į kitas Europos šalis.

Šaltinis: Alfa.lt
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.