Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Europoje pradedama pirmojo elektrinio sunkvežimio gamyba

Europoje pradedama pirmojo elektrinio sunkvežimio gamyba

2017-08-18
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 912
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
„Švarių“ sunkvežimių kūrimo klausimas šiuo metu yra labai aktualus. Ilgą laiką atrodė, kad jų pasirodymas rinkoje – tolimesnės ateities reikalas. Tačiau „Daimler Trucks“ jau pradėjo pirmųjų tik elektra varomų lengvųjų sunkvežimių „Fuso eCanter“ gamybą, kuri iš pradžių vyks nedideliais kiekiais, o pirmuosius pirkėjus jie pasieks per artimiausius keletą mėnesių.

„Kartu su „eCanter“ gamybos pradžia tapome pirmaisiais pasaulyje, pradėjusiais visiškai elektrinių sunkvežimių serijinę gamybą. Nuo šiol galėsime patenkinti augančią nulinės emisijos sunkvežimių paklausą megamiestuose. Jau sulaukėme pirmųjų užsakymų iš Niujorko, kuriame rugpjūčio mėnesį pranešime apie pasaulinės gamybos pradžią“, – pareiškė „Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation“ prezidentas ir generalinis direktorius Marc Llistosella.

Visiškai elektriniai „Fuso eCanter“ lengvieji sunkvežimiai yra ne tik ekologiški, bet ir ekonomiški: jų 10 tūkst. km eksploatacija kainuoja iki 1000 eurų pigiau nei analogiško dyzelinio sunkvežimio. „eCanter“ vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 100 km ir pavežti 2-3 tonas sveriantį krovinį, priklausomai nuo kėbulo ir jo naudojimo. Sunkvežimis varomas šešiomis aukštos įtampos 420 V ir 13.8 kWh ličio jonų baterijomis.


Portugalijoje gaminami „Fuso eCanter“ sunkvežimiai bus tiekiami Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinkoms. „eCanter“ skirtos baterijos gaminamos Vokietijoje, „Daimler“ dukterinėje įmonėje „Accumotive“.
Apie masinės „eCanter“ gamybos pradžią bus paskelbta šių metų rugsėjį Niujorke.

Šaltinis: Novamedia.lt, CargoNews.lt
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.