Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Mobilumo Paketas gali pastebimai pakeisti vairuotojų darbo laiką. Net savaitės ilgumo pauzė namie su šeima - taip įmanoma

Mobilumo Paketas gali pastebimai pakeisti vairuotojų darbo laiką. Net savaitės ilgumo pauzė namie su šeima - taip įmanoma

2017-06-08
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 10 661
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Gegužės 31 dieną Europos Komisija pristatė vadinamąjį Mobilumo Paketą. Susidomėjimą juo turėtų išreikšti ir vairuotojai. Paketo pasiūlymų priėmimas ir įkomponavimas į teisės aktus atneš vairuotojų, važinėjančių tarptautinėmis trasomis, darbo laiko reglamentavimo permainas. Sužinokite apie tai daugiau.
Pirmiausiai reikėtų atvirai pripažinti, kad Europos Komisija nusprendė paremti 3/1 tipo sistemas, dirbant pagal kurias tris savaitės yra praleidžiamos trasoje, o ketvirtoji – namie.

Vadovaujantis Europos Komisijos pasiūlymais:

darbo laikas nuo šiol bus skaičiuojamas keturių savaičių ciklais ir dvi savaites reguliarūs, 45 valandų poilsio laikotarpiai.
Dėmesio!

Du sutrumpinto poilsio laikotarpiai galės eiti ir vienas po kito, kas praktikoje greičiausiai atrodys taip:

1 savaitė: darbas nuo pirmadienio iki šeštadienio, 24 valandos poilsio;
2 savaitė: darbas nuo pirmadienio iki šeštadienio, 24 valandos poilsio;
3 savaitė: darbas nuo pirmadienio iki penktadienio;
4 savaitė: grįžimas namo ir savaitė poilsio.
Dėmesio!

Tokiu reguliavimu Europos Komisija praktiškai leis tris savaites gyventi kabinoje.

Draudimas praleisti savaitinio poilsio laiką kabinoje yra taikomas tik reguliariems 45 valandų poilsio laikotarpiams. Taigi jei darbo laiką suplanuosite tokiu būdu, kaip nurodyta aukščiau, draudimas bus aktualus tik toms bendrovėms, kurios siųs darbuotojus į trasas ilgesnėms nei vieno mėnesio laikotarpiams.

Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.