Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Prancūzų vežėjai kelia ultimatumą. Vyriausybė pagaliau turi imtis spręsti klausimą dėl pabėgėlių Kalė uosto regione

Prancūzų vežėjai kelia ultimatumą. Vyriausybė pagaliau turi imtis spręsti klausimą dėl pabėgėlių Kalė uosto regione

2017-10-10
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 124
Komentarų: 1
Versija spausdinimui
Prancūzijos vežėjų sąjunga FNTR nustatė šalies vyriausybei vieno mėnesio terminą, per kurį ši turi suvaldyti situaciją Kalė, kuri tapo „nepakenčiama“. Jei valdžios atstovai nesiims atitinkamų veiksmų, nukreiptų prieš pabėgėlius, ir tinkamai neįvertins verslininkų reikalavimų, vežėjai žada paralyžiuoti eismą uoste.

Verslininkai tikisi, kad valstybė mokės didesnį žalos atlyginimą už žalą, patirtą dėl pabėgėlių veiksmų. Konferencijos metu taip pat buvo klausta apie baudas, kurios buvo skirtos vilkikų vairuotojams, kurie, patys to nežinodami, pervežė vilkikuose emigrantus.

Be to, vežėjai pareikalavo prailginti apšviestą zoną šalia A16 greitkelio bei instaliuoti vaizdo kameras Marcel-Doret zonoje.

Ultimatumas: iki spalio pabaigos
Jei iki spalio pabaigos valdžios atstovai neįvykdys federacijos reikalavimų, vežėjai planuoja organizuoti blokadą. Nors dėl tokio protesto jie patys taip pat patirs išlaidų, panašu, kad tai vienintelė išeitis.

Jei Vyriausybė nesureaguos į reikalavimus, dalis bendrovių taip pat atsisakys planų investuoti šiame regione.

„Nepakenčiama situacija“
Nepaisant to, kad Kalė „džiunglės“ likviduotos prieš metus, situacija regione ir toliau išlieka rimta. Dienraštis „La Voix du Nord” cituoja prancūzų vežėją, kuris dėl imigrantų veiksmų nuo metų pradžios patyrė daugiau nei 60 tūkstančių Eur žalą.

Verslininko nuomone, pastarosiomis savaitėmis uostamiesčio apylinkėse ženkliai padaugėjo pabėgėlių ir „situacija yra nepakenčiama“.
– Jie darosi vis agresyvesni vairuotojų atžvilgiu ir naudoja vis gudresnius metodus, kad galėtų patekti į Angliją – pasakoja dienraščiui „Carpentier Transport“ vadovas Davidas Sagnardas.


Vis dėlto, patiriamų finansinių nuostolių klausimas tėra antraeilė problema. Jau daugiau nei du metus į Didžiąją Britaniją vykstantys vairuotojai pagrįstai bijo dėl savo gyvybės.

Valdžios atsakas
Vietos valdžia Pa de Kalė jau pateikė federacijai atsakymą. Regiono prefekto nuomone, lyginant su praėjusiais metais, nusikalstamumas Kalė sumažėjo 25 procentais, o tvarką regione prižiūri kur kas daugiau pareigūnų.
Prefektas pabrėžia, kad uosto apylinkėse yra vos 450 imigrantų. FNTR skaičiavimas imigrantų skaičius siekia mažiausiai 650 asmenų.

Redakcijos komentaras:
Macrono vyriausybė ragina visą ES kovoti su socialiniu dempingu ir reikalauja „darbo sąlygų gerinimo Europos transporto sektoriuje“, tuo tarpu problemos dėl situacijos Kalė uoste sureguliavimo tęsiasi jau ne vieną mėnesį. Pagrindiniu valdžios uždaviniu turėtų būti savo piliečių saugumo užtikrinimas. Tai dar vienas įrodymas, kad Prancūzijos politikams rūpi ne visuomenės gerovė, o tik šalies ekonomika.


Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.
Komentarai (1)
  1. Neprisijungęs Neprisijungęs osama 15 Spalio 2017 09:39

    Ne velnio ten nieks nedarys,kaip nedaro paskutinius 30 metu! Juk,anot zandaru,nuodeguliai "issilaiko patys",o reiketu juos serti valdziai! Be to prancuzai visiskai nesuinteresuoti,kad jie neisvyktu i GB. O kaip isvyks,cia jau ne ju reikalas,nes baudzia mus,o ne valdininkus.

        Skundas      1

Informacija

Komentuoti galima tik (days) dienų nuo įkėlimo.