Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Naujas būdas manipuliuoti tachografo duomenimis. Olandai sulaikė 12 lietuviškų vilkikų

Naujas būdas manipuliuoti tachografo duomenimis. Olandai sulaikė 12 lietuviškų vilkikų

2017-05-10
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 7 587
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Olandijos Aplinkos apsaugos ir transporto inspekcija (ILT) aptiko 12 vilkikų iš Lietuvos, kuriuose panaudotas naujas ir labai gudrus sukčiavimo metodas.
Olandijos spauda praneša, kad Aplinkos apsaugos ir transporto inspekcija (ILT) atskleidė naują manipuliavimo skaitmeniniais tachografais būdą, panaudotą lietuviškose Scania markės vilkikuose. Iš viso inspektoriai sulaikė 12 krovininių transporto priemonių, kuriose tachografas važiavimo metu fiksavo poilsio būseną.

Naujausias manipuliavimo tachografu metodas

Portalas aftersalestruck.nl praneša, kad atskleistas būdas iki šiol nebuvo žinomas Europoje. Naujo „triuko“ esmė slypi tame, kad tachografe įmontuotas gamyklinis lustas yra pakeičiamas į kitą, identiškai atrodantį.

Be to, sulaikytuose vilkikuose nustatyta ir visa eilė plika akimi nematomų įvairių elektros sistemos modifikacijų.

Išsamiai ištyrus manipuliacijų sistemą, savo poziciją pateikė Scania Amsterdam atstovas. Jis pabrėžė, kad manipuliacija „buvo labai gerai apgalvota ir atlikta profesionalų. Pakeitimai padaryti taip gudriai, kad inspektoriams ar transporto priemonių kontrolės centrams būtų beveik neįmanoma juos atskleisti“.

Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.