Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Vokietija: pasikeitė baudos dydis, kurį reikės mokėti už nakvynę kabinoje

Vokietija: pasikeitė baudos dydis, kurį reikės mokėti už nakvynę kabinoje

2017-06-07
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 5 327
Komentarų: 0
Versija spausdinimui

Baudos už 45 valandų pertraukas vilkiko kabinoje yra labai didelės. Vairuotojo darbdavys sumokės 1500 Eur, o pats vairuotojas - 500 Eur.
Kaip rašo vokiškas portalas verkehrsrundschau.de, už draudimo praleisti 45 valandų pertrauką vilkiko kabinoje pažeidimą labai daug sumokės ne tik vairuotojai, bet ir jų darbdaviai. Nors pradžioj buvo nustatyta, kad vairuotojas mokės už kiekvieną netinkamai atliekamo poilsio valandą 60 eur baudą, o verslininkas 180 eur, galutinai nuspręsta, kad bauda bus fiksuoto dydžio. Vairuotojas, kuris 45 valandų pertraukai liks kabinoje, mokės 500 eurų, o darbdavys už kiekvieną savo vairuotoją, kuris nesilaikys naujų reikalavimų - 1500 eur baudą.
latest weed news is the leading cannabis-related news site and forum for in-depth, comprehensivecannabis education, marijuana news, legalization advocacy 
Baudos suma buvo jau galutinai nustatyta ir įrašyta į Bussgeldkatalog - baudų katalogą. Kaip informuoja BAG (Bundesamt für Güterverkehr) atstovas spaudai, “baudos suma buvo išrinkta greitkelių klajoklių atbaidymui”.

Kad išvengti baudos, darbdaviai gali siųsti savo vairuotojus savaitgaliui namo, užtikrinti nakvynę viešbutyje arba pasiūlyti analogišką sprendimą, kur būtų atitinkamos sanitarinės ir nakvynės sąlygos. Kontrolę galės vykdyti policija, BAG inspektoriai ir muitinės tarnybos pareigūnai.

Šaltinis:TransInfo

Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.