Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Italija. Vairuotojai, nepamirškite, kad už kondicionieriaus įjungimą stovėjimo aikštelėje galite sulaukti baudos

Italija. Vairuotojai, nepamirškite, kad už kondicionieriaus įjungimą stovėjimo aikštelėje galite sulaukti baudos

2017-08-03
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 2 089
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Italijos teisė draudžia stovėti stovėjimo aikštelėse su įjungtu kondicionieriumi. Toks sprendimas priimtas siekiant įgyvendinti aplinkos apsaugos tikslus. Derėtų nepamiršti, kad už šio draudimo nesilaikymą galima gauti baudą, kurios dydis siekia net iki 432 Eur.

Atsižvelgiant į artėjančią karščio bangą Pietų Europoje primename, kad kondicionieriaus įjungimas tuo metu, kai transporto priemonė yra stovėjimo aikštelėje, tai teisės pažeidimas už kurį gresia bauda. Nemaža dalis italų vairuotojų įsijungia kondicionierių kelias minutes prieš išvažiuojant į trasą, siekdami sumažinti temperatūrą.
Pagal Italijos baudžiamąjį kodeksą transporto priemonei draudžiama stovėti su įjungtu varikliu, leidžiančiu veikti kondicionavimo sistemai. Už tokį elgesį gresia bauda nuo 216 iki 432 Eur.

Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.