Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Peticija dėl vilkikų vairuotojų saugumo

Peticija dėl vilkikų vairuotojų saugumo

2017-08-09
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 808
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Nuolat didėjantis situacijos pavojingumas privertė vairuotojus kreiptis į Briuselį dėl padidintos apsaugos nuo smurto, pabėgėlių ir gaujų.

Vairuotojai sukūrė elektroninę peticiją, kuria siekiama gauti ES valdžios institucijų paramą saugumo klausimais. Peticijos tekstą rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą:

>>> PETICIJA: https://veiligheidvoorchauffeurs.petities.nl/

Europarlamentarai Peteris van Dalenas, Agnes Jongerius ir Dennisas de Jongas mano, kad šis klausimas yra ypatingai svarbus ir ragina nagrinėti jį pirmenybės tvarka.

Akcijos iniciatoriai informuoja, kad vairuotojai skelbia imsiantys savarankiškų veiksmų, kadangi oficialios kontrolės šiuo metu nėra. Po praėjusią savaitę Belgijoje įvykusio užpuolimo Flandrijos gubernatorius kreipėsi į Belgijos vyriausybę, kad ši pasitelktų kariuomenės pajėgas vairuotojų apsaugai.

Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.