Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Rusijos muitinės pareigūnai galės tikrinti vežėjus keliuose

Rusijos muitinės pareigūnai galės tikrinti vežėjus keliuose

2017-08-20
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 097
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Nuo rugpjūčio 30 d. Rusijos Federacijoje muitinės pareigūnai galės šalies keliuose stabdyti ir tikrinti pasirinktų autotransporto priemonių krovinius ir dokumentus. Tokią teisę jie įgijo įsigaliojus federalinio įstatymo Nr. 232-FR „Apie muitinį reguliavimą RF“ pakeitimams.

Remiantis įsigaliosiančiais pakeitimais, muitinės pareigūnai gali tikrinti automobilius ne tik muitinės tikrinimo vietose netoli sienos, bet ir 22 šalies subjektų teritorijose: Altajaus, Ingušija, Dagestano, Kabarda- Balkarijos, Karačiajų- Čerkesijos, Šiaurės Osetijos- Alanijos, Čečėnijos Respublikose, taip pat Altajaus ir Stavropolio kraštuose, Astrachanės, Briansko, Kurgansko, Novosibirsko, Omsko, Orenburgo, Pskovo, Samaros, Saratovo, Smolensko, Tverės, Tiumenės, Čeliabinsko apskrityse.

Muitinės pareigūnai automobilius galės stabdyti ir tikrinti jų krovinius bei dokumentus be transporto inspektorių, jeigu transporto priemonių bendra masė su kroviniu didesnė nei 3,5 t ir jei automobilyje vežamas krovinys yra muitinės priežiūroje.

Šaltinis: LINAVA
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.