Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Vašingtone vairuotojai rengs protestus dėl tachografų - amerikiečiai ruošiasi savaitiniai akcijai

Vašingtone vairuotojai rengs protestus dėl tachografų - amerikiečiai ruošiasi savaitiniai akcijai

2017-09-01
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 282
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Vašingtone vairuotojai rengs protestus dėl tachografų - amerikiečiai ruošiasi savaitiniai akcijai
Liko vos keturi mėnesiai, kai tachografai taps privaloma įranga amerikiečių vilkikuose. Todėl JAV vežėjai, o ypač nepriklausomi vairuotojai, susiburia internete ir ruošiasi imtis atitinkamų veiksmų.

Svarbiausi planai buvo pavadinti „Operation Black and Blue”. Šios operacijos metu rugsėjo 3-8 dienomis tachografų oponentai ruošiasi protestuoti Vašingtone. Apie tai rašo portalas 40ton.net.

Įdomu tai, kad iš pradžių protestus Vašingtone bandyta blokuoti, reikalaujant leidimo vilkikų suvažiavimui ir jų dalyvavimui. Advokatas, kuris simpatizavo vežėjams sugebėjo išspręsti šią problemą, nurodydamas susibūrimų laisvę.

Kokie yra tachografo oponentų argumentai?

Bendrai kalbant, tachografų įvedimas, JAV žinomų kaip ELD (Electronic Logging Device), suprantamas kaip kontroliuojantis piliečius ir keliantis grėsmę savarankiškai dirbantiems asmenims.
Reikėtų pažymėti, kad amerikietiški tachografai tai labai tikslūs prietaisai, registruojantys automobilio padėtį per GPS sistemą.

Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.