Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Tolimųjų reisų vairuotojų problemos. Ekspertų komentarai

Tolimųjų reisų vairuotojų problemos. Ekspertų komentarai

2018-01-18
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 210
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Transporto ir logistikos sektorius turi didelę įtaką ekonomikos gyvybingumui. Ne tik dėl to, kad jis sudaro apie 7 proc. Lietuvos BVP, bet ir dėl to, kad mūsų šalis yra labai naudinga ES ir EAS rinkoms.

Deja, dėl kai kurių problemų – vairuotojų trūkumo ir jų žemo atlyginimo, draudimo kainų, Vakarų Europos valstybių protekcionizmo, politikų abejingumo – Lietuvos transporto sektoriaus potencialas yra švaistomas.

Svarbiausias šių metų klausimas – sunkvežimių vairuotojų trūkumas ir jų atlyginimo strūktura. Apie tai 15min.lt studijoje kalba du ekspertai: Krovininio autotransporto profesinės sąjungos „Solidarumo” pirmininkas Gintaras Kondrackis ir Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linavos“ generalinis sekretorius Tomas Garuolis.


Šaltinis:15min.lt , TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.