Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Rusija. M1 kelyje padaugėjo krovinių vagysčių

Rusija. M1 kelyje padaugėjo krovinių vagysčių

2018-03-30
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 855
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Iš „Gazeta.ru“ gauta informacija, kad kelyje M1 „Baltarusija“ padažnėjo plėšikavimų atvejų, kurių tikslas – vertingi kroviniai. Plėšikai stengiasi išvilioti vairuotoją iš automobilio, dėl neva sprogusios padangos, po to vairuotojai yra sumušami ir pagrobiamas krovinys.
Pranešimai apie įžūlius vairuotojų užpuolimus M1 „Baltarusija“ kelyje Smolensko apskrityje pradėjo sklisti socialiniuose tinkluose. Apie tai informavo ir nuo plėšikų nukentėję vairuotojai. Keli vairuotojai nukentėjo netoli Suetovo kaimo. Taip pat keli apiplėšimai įvyko netoli Jarcevo ir Safonovo gyvenviečių.

Per paskutinius kelis mėnesius šiame rajone buvo nukentėję ir užsienio šalių vairuotojų įskaitant ir lietuvius. Daugelis vairuotojų nesikreipė į policiją. Vairuotojai, išvengę bandymo apiplėšti, dėl krovinių pristatymo terminų toliau važiuoja į iškrovimo vietą, kad nebūtų skiriamos baudos už pavėluotą pristatymą.
Plėšikus domina ne tik kroviniai, bet ir pinigai, kuriuos su savimi turi vairuotojas, o taip pat ir pačios transporto priemonės. Teigiama, kad dalis plėšimų yra užsakomieji.

Šaltinis: LINAVA
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.