Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » „Pradėkime šiandien, nes rytoj bus per vėlu”- ispanų sunkvežimio vairuotojas kviečia vairuotojus į bendrą kovą

„Pradėkime šiandien, nes rytoj bus per vėlu”- ispanų sunkvežimio vairuotojas kviečia vairuotojus į bendrą kovą

2018-04-24
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 848
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Ispanų sunkvežimio vairuotojas pasakoja apie gyvenimą kelyje ir solidarumą, kurio pastaraisiais metais trūksta. Ragina profesijos kolegas bendrai kovai dėl geresnės ateities.
Tai mūsų susitikimų punktas, autostrada vienija mūsų likimus, vienija mūsų jausmus ir mūsų pasaulėžiūrą. Kai pradedame maršrutą, mes esame vieningi nuolatiniame judėjime, esame nesustabdoma jėga, galingu sektoriumi. Deja, transporto pramonės šaka susiskaldo į asmeninius klausimus, kurie suskirstė jos narius ir kelia grėsmę bendrai gerovei” – šiais žodžiais pradeda savo pasakojimą García, ispanų vairuotojas svetainėje diariodetransporte.com.

Ispanų sunkvežimio vairuotojas pasakoja apie gyvenimą kelyje ir solidarumą, kurio pastaraisiais metais trūksta.
Stiprybė vienybėje
Pasak ispano, vairuotojai iš visos Europos jau netraktuojami kaip broliai, draugai ir partneriai, tačiau jie mato patys savyje priešus, lyginant skirtumus, kurie juos skiria. Vairuotojas apgailestauja, kad jie nesugeba kovoti kartu dėl geresnio rytojaus sau ir sektoriui.
Nevertiname savo darbo, mažiname mūsų lūkesčius ir patys prisidedame prie blogesnių sąlygų sukūrimo. Tokiu būdu, kelių transportas niekada nepagerins savo įvaizdžio” – komentuoja.

García mano, kad atėjo laikas pažvelgti toliau nei iki savo nosies galiuko ir pradėti galvoti apie save kaip apie kolektyvo dalį, kuris sukuria visą transporto ūkio šaką.
Mes esame didžiulė žmonių grupė, kuri nori užsidirbti pragyvenimui oriai ir teisingai. Pradėkime šiandien, nes rytoj bus per vėlu” – ragina García. „Pasimatysime kelyje”- pridūrė.


Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.