Į pagrindinį puslapį
» » „Pradėkime šiandien, nes rytoj bus per vėlu”- ispanų sunkvežimio vairuotojas kviečia vairuotojus į bendrą kovą
  • bvytas
  • 24 Balandis 2018
  • 1 049
  • 0
  • 0

„Pradėkime šiandien, nes rytoj bus per vėlu”- ispanų sunkvežimio vairuotojas kviečia vairuotojus į bendrą kovą

Ispanų sunkvežimio vairuotojas pasakoja apie gyvenimą kelyje ir solidarumą, kurio pastaraisiais metais trūksta. Ragina profesijos kolegas bendrai kovai dėl geresnės ateities.
Tai mūsų susitikimų punktas, autostrada vienija mūsų likimus, vienija mūsų jausmus ir mūsų pasaulėžiūrą. Kai pradedame maršrutą, mes esame vieningi nuolatiniame judėjime, esame nesustabdoma jėga, galingu sektoriumi. Deja, transporto pramonės šaka susiskaldo į asmeninius klausimus, kurie suskirstė jos narius ir kelia grėsmę bendrai gerovei” – šiais žodžiais pradeda savo pasakojimą García, ispanų vairuotojas svetainėje diariodetransporte.com.

Ispanų sunkvežimio vairuotojas pasakoja apie gyvenimą kelyje ir solidarumą, kurio pastaraisiais metais trūksta.
Stiprybė vienybėje
Pasak ispano, vairuotojai iš visos Europos jau netraktuojami kaip broliai, draugai ir partneriai, tačiau jie mato patys savyje priešus, lyginant skirtumus, kurie juos skiria. Vairuotojas apgailestauja, kad jie nesugeba kovoti kartu dėl geresnio rytojaus sau ir sektoriui.
Nevertiname savo darbo, mažiname mūsų lūkesčius ir patys prisidedame prie blogesnių sąlygų sukūrimo. Tokiu būdu, kelių transportas niekada nepagerins savo įvaizdžio” – komentuoja.

García mano, kad atėjo laikas pažvelgti toliau nei iki savo nosies galiuko ir pradėti galvoti apie save kaip apie kolektyvo dalį, kuris sukuria visą transporto ūkio šaką.
Mes esame didžiulė žmonių grupė, kuri nori užsidirbti pragyvenimui oriai ir teisingai. Pradėkime šiandien, nes rytoj bus per vėlu” – ragina García. „Pasimatysime kelyje”- pridūrė.


Šaltinis: TransInfo

Rašyti komentarą

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.