Į pagrindinį puslapį
» » Kelių darbai dviejuose Vokietijos greitkeliuose
  • bvytas
  • 8 Rugsėjo 2018
  • 350
  • 0
  • 0

Kelių darbai dviejuose Vokietijos greitkeliuose

Vokietijos greitkelių atkarpų atnaujinimas turi prasidėti bet kuriuo momentu. Vairuotojai gali tikėtis eismo kamščių A71 ir A4 greitkeliuose.
Nuo rugsėjo 6 d., tai yra nuo ketvirtadienio, kelio darbai atliekami A71 kelyje tarp Ilmenau-Vestas (Ilmenau-West) ir Ilmenau-Ostas (Ilmenau-Ost). Šią vasarą dėl aukštų temperatūrų šiame ruože buvo pažeistas paviršius. Darbai truks greičiausiai iki rugsėjo 13 d. Šio A71 fragmento eismas vyks vienoje juostoje. Sunkumų galima tikėtis visų pirma ryte ir vakare, – praneša verkehrsrundschau.de. Vokietijos transporto portalas.
Remontas taip pat prasidės Vokietijos A4 greitkelyje. Darbai prasidės rugsėjo 10 d. ir tęsis iki spalio pabaigos. Bus remontuojamas kelio atkarpa tarp Apoldos (Apolda) ir Veimaro (Weimar) link Frankfurto (Frankfurt). Eismas bus nukreiptas į kelio priešinga kryptimi juostą. Šią atkarpą piko valandomis gali būti kamščių.
Tai yra antras Vokietijos A4 remontas. Taip pat remontuojamas ruožas tarp Hainicheno (Hainichen) ir Berbersdorfo (Berbersdorf) įvažiavimų, link Dresdeno (Dresden). Iki spalio 8 d. galima bus važiuoti tik dviem juostomis.

Šaltinis: TransInfo, Aleksandra Żeleźnik

Rašyti komentarą

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.