Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Kelių darbai dviejuose Vokietijos greitkeliuose

Kelių darbai dviejuose Vokietijos greitkeliuose

2018-09-08
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 110
Komentarų: 0
Versija spausdinimui
Vokietijos greitkelių atkarpų atnaujinimas turi prasidėti bet kuriuo momentu. Vairuotojai gali tikėtis eismo kamščių A71 ir A4 greitkeliuose.
Nuo rugsėjo 6 d., tai yra nuo ketvirtadienio, kelio darbai atliekami A71 kelyje tarp Ilmenau-Vestas (Ilmenau-West) ir Ilmenau-Ostas (Ilmenau-Ost). Šią vasarą dėl aukštų temperatūrų šiame ruože buvo pažeistas paviršius. Darbai truks greičiausiai iki rugsėjo 13 d. Šio A71 fragmento eismas vyks vienoje juostoje. Sunkumų galima tikėtis visų pirma ryte ir vakare, – praneša verkehrsrundschau.de. Vokietijos transporto portalas.
Remontas taip pat prasidės Vokietijos A4 greitkelyje. Darbai prasidės rugsėjo 10 d. ir tęsis iki spalio pabaigos. Bus remontuojamas kelio atkarpa tarp Apoldos (Apolda) ir Veimaro (Weimar) link Frankfurto (Frankfurt). Eismas bus nukreiptas į kelio priešinga kryptimi juostą. Šią atkarpą piko valandomis gali būti kamščių.
Tai yra antras Vokietijos A4 remontas. Taip pat remontuojamas ruožas tarp Hainicheno (Hainichen) ir Berbersdorfo (Berbersdorf) įvažiavimų, link Dresdeno (Dresden). Iki spalio 8 d. galima bus važiuoti tik dviem juostomis.

Šaltinis: TransInfo, Aleksandra Żeleźnik
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.