Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » „Trucker-Babes“ – Vokietijos dokumentinė telenovelė apie moteris už vilkikų vairo

„Trucker-Babes“ – Vokietijos dokumentinė telenovelė apie moteris už vilkikų vairo

2017-08-06
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 1 306
Komentarų: 1
Versija spausdinimui

Vokietijos televizija pradeda transliuoti dokumentinę telenovelę apie 5 vokietes, turinčias tipiškai vyrišką profesiją. “Trucker Babes” pagrindinės veikėjos uždirba duoną už vilkiko vairo. Annetta, Lizė, Katrina, Jana ir Sindi užkariavo vokiečių žiūrovų širdis, tačiau tarp žiūrovų netrūksta ir kritikos žodžių. Kuo moterys nusipelnė kritikos?

„Trucker Babes - 400 AG moterų rankose“

Telenovelę „Trucker Babes - 400 AG moterų rankose“ rodo Vokietijos televizija Kabel Eins. Serialas pasakoja apie 5 moteris - Annettą, Lizę, Katriną, Sindi ir Janą, kurios profesionaliai vairuoja net 730 AR turinčius vilkikus. Vilkiko vairuotojo profesija tai tipiškas vyrų darbas, nes šis darbas yra susijęs ne tik su nemažu fiziniu krūviu, bet ir nebuvimu namie, išsiskyrimu su šeima ir kankinančiu ilgesiu. Apie stresą, susijusį su laiko spaudimu, neverta nė kalbėti…

Gyvenimo už vairo proza

Kaip atrodo darbas transporto sektoriuje žino kiekvienas iš Jūsų. Vilkiko vairuotojas tai ne profesija – tai aistra ir gyvenimo būdas, kuris, neslėpkime, nėra klotas rožėmis. Būtent tą ir rodo serialo kūrėjai ir veikėjos. „Trucker Babes” vykdo pareigas ir susitvarko su netikėtomis situacijomis ne blogiau, nei jų kolegos vyrai.

Viename iš epizodų Sindi, vadinama „Cowgirl”, kuri labiausiai mėgsta transportuoti gyvus gyvūnus, turėjo susitvarkyti su besisupančia priekaba. Jos viduje buvo kiaulės, kurios dėl jas apėmusio nervinio priepuolio privertė judėti visą priekabą. „Cowgirl” išlaikė šaltą protą ir be problemų atvežė gyvūnus į vietą – su tokio tipo kroviniais ji važinėja jau 11 metų.

Kritiškas žiūrovų žvilgsnis

Nors visą „kvintetą“ sudaro stiprios, ryžtingos moterys, kurios parodė savo stipriąsias puses ne vienoje sudėtingoje situacijoje, jų adresu netrūksta ir kritikos.

Kaip rašoma vokiečių dienraštyje „Frankfurter Neue Presse“, toks elgesys kaip kalbėjimas už vilkiko vairo, turi būti smerkiamas. Pasak FNP naudojimasis telefonu vairavimo metu nėra smulkus nusižengimas. Dienraštyje taip pat rašoma, kad cigarečių rūkymas už vairo taip pat nepalieka gero įspūdžio...

Today, weed movies is a separate subgenre in cinematography. The image of cannabis culture differs from movie to movie—sometimes stoners are represented in a positive way, sometimes they are shown comically. Either way, many movies that revolve around people smoking weed are funny and professionally made. If you are looking for a comedy to watch while smoking marijuana with your friends, there are plenty of variants to choose from.

Štai telenovelės anonsas:Šaltinis: TransInfo

Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.
Komentarai (1)
  1. Neprisijungęs Neprisijungęs osama 7 Rugpjūčio mėn. 2017 09:12

    Nemanau,kad ziuresiu siuos reportazus,nes dazniausiai filmavimui sudaromos tolimos nuo realybes salygos. Prisiziurejau panasiu propagandoniniu filmuku tiek lietuviskuju,tiek latviu "Kreis" vergvaldziu uzsakymu. Labai keista,kad jokiu mediju zurnalistai ne tik neidarbinami inkognito i vezeju imones,kad nusviestu tiesa,bet net nepasodinami kaip pakeleiviai i kabinas. Na o moteriskes siame darbe,daznai pamirsta,kad jos - pirmiausia damos,o tik paskui vairuotojai. Smegenu dziovinimas toks darbas ir lengviausia jame tiems,kam ir nebuvo ka dziovinti...

        Skundas      1

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.