Registracija Prisijungti
Prisijungimas prie svetainės
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
baneris
» » Sunkiausias darbas pasaulyje – jautrus klipas apie kasdienį vilkiko vairuotojo darbą

Sunkiausias darbas pasaulyje – jautrus klipas apie kasdienį vilkiko vairuotojo darbą

2017-11-16
Publikavo: bvytas
Perskaitė: 2 294
Komentarų: 1
Versija spausdinimui
„Kelyje purvas, šaltis ir kaitra. Pietūs paskubomis ir užkimštos stovėjimo aikštelės. Tai naktys be miego, tušti kilometrai ir suirzę sandėlių darbuotojai. Tai nepalaužiami, stiprūs ir atsidavę žmonės” – taip vairuotojo darbą nupasakoja transporto bendrovė „Adar”. Įmonė taip pat sukūrė jaudinantį filmuką, kuriame yra parodytas stresas, įtampa ir visos blogos akimirkos, pasitaikančios vairuotojų darbe.

Šiame filmuke nėra rodoma pagražinta realybė. Čia pamatysite tai, su kuo kasdien susiduria tūkstančiai vairuotojų ir apie ką šiame sektoriuje nedirbantys žmonės dažniausiai net nenutuokia. Tai vairuotojų triūso kvintesencija.

Klipas yra lenkų kalba, tačiau specialiai Trans.Info redakcijai „Adar” bendrovė ruošia klipą ir kitomis kalbomis.Šaltinis: TransInfo
Straipsnio reitingas:
0
Radote klaidą?   
Gerbiamas lankytojau, Jūs šioje svetainėje esate neužsiregistravęs. Mes Jums rekomenduojame registruotis arba prisijungti prie savo paskyros svetainėje.
Komentarai (1)
  1. Neprisijungęs Neprisijungęs vidas 18 Lapkričio mėn. 2017 20:33

    kokie darbdaviai tokie ir samdomi darbuotojiai.

        Skundas      1

Informacija

Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.