Į pagrindinį puslapį
» » Baudos Rumunijoje. Mokėjimo policininkui pabaiga
  • bvytas
  • 7 Rugsėjo 2018
  • 284
  • 0
  • 0

Baudos Rumunijoje. Mokėjimo policininkui pabaiga

Rumunijos valdžios institucijos pakeitė dalį Kelių kodekso nuostatų. Gerai žinoti, kad dabar, kai policija priskiria baudą, vairuotojas neturėtų mokėti baudos teisėsaugos pareigūnui.

Rugpjūčio 24 d. įsigaliojo Rumunijos eismo kodekso pakeitimai. Svarbiausia vairuotojų požiūriu yra ta, kad daugiau nebegalima mokėti baudų tiesiogiai policijai. Vairuotojas gali sumokėti baudą per banką, pašto skyrių ar bet kurią Rumunijos mokesčių inspekciją.

Minimalios bausmės už eismo pažeidimus mokėjimo data

Antrasis pakeitimas susijęs su pusė minimalios bausmės už eismo pažeidimus mokėjimo datą. Iki šiol vairuotojas turėjo tam 48 valandas. Dabar terminas pratęstas iki 15 kalendorinių dienų nuo baudos išdavimo datos. 15 dienų taip pat yra laikas, per kurį baudžiamas vairuotojas gali apskųsti baudą, jei jis mano, kad neteisingai buvo nubaustas.

Kaip tai atrodo praktikoje?

Pavyzdžiui, jei bauda yra 200 lėjų, o pagal įstatymą reikalaujama suma yra 100 lėjų, vairuotojas per 15 dienų moka pusę minimalios sumos, tai reiškia 50 lėjų. Likusi dalis turi būti sumokėta per 30 dienų nuo baudos išdavimo.

Šaltinis: TransInfo, Aleksandra Żeleźnik

Rašyti komentarą

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.