Į pagrindinį puslapį
» » Populiari sunkvežimių stovėjimo Jabbeko aikštelė Belgijoje nebus prieinama naktį.
  • bvytas
  • 12 Rugsėjo 2018
  • 510
  • 0
  • 0

Populiari sunkvežimių stovėjimo Jabbeko aikštelė Belgijoje nebus prieinama naktį.

Draudimas naktį ilsėtis Jabeke (Jabbeke), Belgijoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, bus taikomas nuo rytojaus. Sprendimą taikyti tokią apsaugos priemonę priėmė miesto valdžios institucijos po susišaudymo tarp pabėgėlių, kuris įvyko šią savaitę miesto apylinkėse.

Populiarioje tarp sunkvežimių vairuotojų JE34 greitkelio automobilių stovėjimo aikštelė Jabeke, negalima bus naktį pailsėti. Stovėjimo aikštelė ateinančiuose trijuose mėnesiuose bus nakčiai (nuo 20 val. iki 6 val. ryte) uždaroma. Apie draudimo įvedimą pranešė miesto meras Daniël Vanhessche.

Šis sprendimas priimtas dėl saugos priežasčių. Neseniai netoli automobilių stovėjimo aikštelės įvyko susišaudymas tarp pabėgėlių.
Kaip praneša Belgijos žiniasklaida, ši automobilių stovėjimo aikštelė yra mėgstamiausia imigrantų, kurie bando įsilaužti į sunkvežimius, kad taip patekti į Didžiąją Britaniją, vieta.
Oostende wil afhandelcentrum transmigranten in Jabbeke https://t.co/Kxug4sKPAq pic.twitter.com/e0PgBaX9hK

— Nieuws Uit Oostende (@NieuwsOostende) 31 sierpnia 2018

Nėra lėšų apsaugai

Pasibaigus 2016 m., trijose Belgijos greitkelio E40 automobilių stovėjimo aikštelėse pasirodė apsaugos darbuotojai. Dėl didelių imigrantų grupių, kurios šiame regione įsilaužinėjo į sunkvežimius, sprendimą priėmė Belgijos transporto ministras Ben Weyts. Vienu iš saugomų objektų buvo Jabeke automobilių stovėjimo aikštelė.
Padėtis normalizavosi, kai automobilių stovėjimo aikštelė buvo saugoma privačių sargybinių, o kai pritrūko pinigų apsaugai, viskas prasidėjo iš naujo – informuoja hln.be portale Jabeke meras.


Šaltinis: TransInfo, Artūras Lysionok

Rašyti komentarą

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.