Į pagrindinį puslapį
» » Lenkijos kelių transporto inspekcijos protestas. Sunkvežimių patikrinimai gali užtrukti iki 2 valandų
  • 0

Lenkijos kelių transporto inspekcijos protestas. Sunkvežimių patikrinimai gali užtrukti iki 2 valandų

Be informacijos ir pranešimų žiniasklaidoje Lenkijos kelių transporto inspekcija (ITD) įgyvendino protestą, kuris prasidėjo vakar, spalio 8 d. Tai yra blogėjančios Inspekcijos darbuotojų padėties rezultatas. Inspektoriai vykdys itališko tipo streiką, t.y. jie atliks savo pareigas pernelyg tiksliai. Dėl to vienas patikrinimas kelyje gali užtrukti iki 2 valandų. Protesto pabaigos data nėra žinoma – tai priklausys nuo vyriausybės veiksmų.

Rugpjūčio pabaigoje inspektoriai išsiuntė laišką Ministro Pirmininko kanceliarijai, tačiau ligi šiol jie negavo atsakymo.
„Dėl blogėjančios tiek inspektorių, tiek pačios institucijos padėties, ITD profesinės sąjungos taryba, atsakydama į savo narių apeliacinį skundą, nusprendė atnaujinti protestą“, – rašoma Trans.INFO redakcijai atsiųstame pranešime.

Profesinės sąjungos nariai su ITD atnaujina protestą, nes jų reikalavimai, įskaitant reikalavimus susijusius su darbo sąlygų gerinimu ir darbo užmokesčio didėjimu, vis nėra įvykdyti. Be to, taip pat reikalauja, kad jiems būtų suteiktos pensijų privilegijos, būtų atliktas ITD struktūros pertvarkymas, būtų patobulintas saugumas vykdant kontrolę. Prie protesto taip pat prisijungia inspektoriai iš Elektroninės mokesčių kontrolės tarnybos (BKOE) ir Automatinio eismo priežiūros centro (CANARD).
Anksčiau protestas buvo sustabdytas, kai buvo tikimybė, kad profesinės sąjungos atstovų lūkesčiai bus įvykdyti.

Šaltinis: TransInfo, Bartosz Wawryszuk

Rašyti komentarą

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.